Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

Sponzori a partneri klubu

                                             

Všetci partneri klubu

pondelok, 11 február 2019
19:30 MIBA Banská Bystrica 1 : 9 0:5 Mimel Lučenec Štadión Štiavničky , Banská Bystrica
19:30 Štadión Štiavničky , Banská Bystrica
sobota, 9 február 2019
20:30 Rehab Klinik Barabéri 1 : 4 0:0 ŠK Makroteam Žilina Športová hala Mladosť , Bratislava
20:30 Športová hala Mladosť , Bratislava
20:00 MŠK Žilina 4 : 2 1:1 Futsal Team KOMÁRNO ŠH Rosinky , Žilina
20:00 ŠH Rosinky , Žilina
piatok, 8 február 2019
20:10 PINEROLA 1994 FUTSAL ACADEMY 6 : 2 4:2 Wild Boys ´02 Bratislava Inter Hala Pasienky , Bratislava
20:10 Inter Hala Pasienky , Bratislava
sobota, 26 január 2019
20:00 ŠK Makroteam Žilina 10 : 3 7:2 MIBA Banská Bystrica ŠH Rosinky , Žilina
20:00 ŠH Rosinky , Žilina
piatok, 25 január 2019
20:10 Wild Boys ´02 Bratislava 8 : 2 2:0 Rehab Klinik Barabéri Inter Hala Pasienky , Bratislava
20:10 Inter Hala Pasienky , Bratislava
19:30 Futsal Team KOMÁRNO 0 : 5 0:1 PINEROLA 1994 FUTSAL ACADEMY Športová hala Levice , Levice
19:30 Športová hala Levice , Levice
19:30 FC Bíli Andeli Trnava 2 : 1 0:1 MŠK Žilina Mestská športová hala Trnava , Trnava
19:30 Mestská športová hala Trnava , Trnava
sobota, 19 január 2019
20:30 Rehab Klinik Barabéri 2 : 6 2:0 Futsal Team KOMÁRNO Športová hala Mladosť , Bratislava
20:30 Športová hala Mladosť , Bratislava
19:00 PINEROLA 1994 FUTSAL ACADEMY 7 : 2 3:1 FC Bíli Andeli Trnava Inter Hala Pasienky , Bratislava
19:00 Inter Hala Pasienky , Bratislava
piatok, 18 január 2019
20:15 MIBA Banská Bystrica 1 : 4 1:2 Wild Boys ´02 Bratislava Štadión Štiavničky , Banská Bystrica
20:15 Štadión Štiavničky , Banská Bystrica
19:00 Mimel Lučenec 5 : 5 2:3 ŠK Makroteam Žilina ŠH ARENA , Lučenec
19:00 ŠH ARENA , Lučenec
sobota, 12 január 2019
18:30 MŠK Žilina 2 : 5 1:3 PINEROLA 1994 FUTSAL ACADEMY ŠH Rosinky , Žilina
18:30 ŠH Rosinky , Žilina
piatok, 11 január 2019
20:10 Wild Boys ´02 Bratislava 2 : 3 0:2 Mimel Lučenec Inter Hala Pasienky , Bratislava
20:10 Inter Hala Pasienky , Bratislava
19:30 Futsal Team KOMÁRNO 6 : 3 1:0 MIBA Banská Bystrica Športová hala Levice , Levice
19:30 Športová hala Levice , Levice
19:30 FC Bíli Andeli Trnava 8 : 0 4:0 Rehab Klinik Barabéri Mestská športová hala Trnava , Trnava
19:30 Mestská športová hala Trnava , Trnava
sobota, 22 december 2018
20:00 ŠK Makroteam Žilina 2 : 2 4:3 Wild Boys ´02 Bratislava ŠH Rosinky , Žilina
20:00 ŠH Rosinky , Žilina
20:00 Rehab Klinik Barabéri 1 : 2 0:0 MŠK Žilina Športová hala Mladosť , Bratislava
20:00 Športová hala Mladosť , Bratislava
piatok, 21 december 2018
20:00 MIBA Banská Bystrica 7 : 5 1:4 FC Bíli Andeli Trnava Štadión Štiavničky , Banská Bystrica
20:00 Štadión Štiavničky , Banská Bystrica
nedeľa, 16 december 2018
18:30 FC Bíli Andeli Trnava 4 : 6 2:3 Mimel Lučenec Mestská športová hala Trnava , Trnava
18:30 Mestská športová hala Trnava , Trnava