Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

Sponzori a partneri klubu

                                             

Všetci partneri klubu

Mimel Lučenec – Rehab Klinik Barabéri Bratislava 7:1 (4:0)
góly: Brunovský 2, Serbin, Gustavo Henrique Steinwandter, Matheus Ferreira Ribeiro, Kočiš, Greško – Jurkovič
ŽK: Emerson Junior De Lima
650 divákov


Marián Berky, Tréner Mimel Lučenec: „Tento zápas bol povinnosťou vyhrať , čo sa nám aj podarilo. K zápasu sme pristúpili s pokorou, súpera sme od začiatku zatlačili pred jeho  bránu, z čoho pramenilo množstvo príležitostí, z ktorých sme strelili krásne góly. Výsledok mohol byť aj vyšší, ale veľa šancí sme nevyužili, alebo skončili na dobre chytajúcom brankárovi Maglenovi. Hostia hrozili z brejkov, ktoré zneškodnili naši brankári. Teší ma, že sa zapojili všetci hráči do hry. Chcem poďakovať všetkým našim fanúšikom, ktorí nás prišli podporiť a povzbudzovali nás počas celého zápasu.“


Jozef Kamenský, manažér Mimel Lučenec: "Základná časť Varta Futsal ligy sa pre Mimel Lučenec skončila a Berkyho tím ju zavŕšil víťazným pokrikom. Piatkový duel s Barabérmi vyšiel podľa predpokladov.
Od začiatku sa hralo na jednu bránu, ktorej sieť sa v prvom polčase rozvlnila štyrikrát. Stav cez prestávku mohol byť vyšší, ale v bráne hostí v celom zápase vynikal brankár Maglen. Po prestávke sa obraz hry nezmenil a útoky smerovali prevažne na bránu hostí. K slovu sa dostali aj Barabéri, ale narazili na dobrú obranu aj pozorného brankára Klemu. Mimeláci do konca zápasu pridali tri góly, hostia sa dokázali presadiť pred koncom zápasu."


Peter Kafún, tréner Rehab Klinik Barabéri: "Pôsobenie v extralige sme ukončili pred výbornou a treba povedať,  aj korektnou diváckou kulisou v Lučenci. Samotný zápas bol podľa očakávania od začiatku v réžii domácich, ktorí diktovali tempo hry počas celého stretnutia. Opäť nás v bránke podržal skvelý Maglen. Bojovali sme až dokonca a odmenou bol aspoň jeden strelený gól v domácej sieti. Výsledok zápasu nie je priaznivý, ale chalanom ďakujem, za poctivý prístup."