Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

 

Lion car MIBA Banská Bystrica – Mimel Lučenec 3:6 (1:5) – na zápasy 0:2


góly: Evandro Oliveira Salvador Silva, Rafanides, Tužinský – Matheus Ferreira Ribeiro 2, Gustavo Henrique Steinwandter, Ricardo Camara Sobral Filho, Emerson Junior De Lima, Serbin
ŽK: Rafanides, Konder – Lucas Matheus Dos Santos Alves, Marlon Da Silva Luciano


Zostrih zo zápasuhttps://www.youtube.com/watch?v=YNqp7Kd5mTg


Martin Majling, tréner Lion car MIBA Banská Bystrica: "V domácom zápase sme chceli stav série vyrovnať. Od začiatku sa zápas niesol v podobe aktivity na obidvoch stranách, no bohužiaľ naše šance v prvom polčase, až na jednu, ostali nevyužité. Naopak súper dvakrát prestrelil našu obranu a trikrát využil katastrofálne chyby v našej rozohrávke. Výsledok 1:5 bol po polčase alarmujúci, ale domáci chalani v druhom polčase ukázali ako neraz v tejto sezóne, že vedia zabojovať a keď im vyjde jedna, dve akcie, dostanú pod tlak aj takého súpera akým je Lučenec. Škoda len, že na góly Rafanidesa a Tužinského po pekných akciách nenadviazala v aktivite aj zahraničná štvorka. Výsledok zápasu ma veľmi mrzí, nakoľko sme ponúkli súperovi prvý mečbal na ich pôde, kde sa však opäť pokúsime zabojovať o víťazstvo."


Marián Berky, tréner Mimel Lučenec: "K zápasu sme pristúpili zodpovedne. V 1. polčase sme si vytvorili dostatočne veľký náskok 5.1. Mrzí ma v 2. polčase desaťminútová pasaž, kde sme inkasovali zbytočne dva góly a súper sa dostal späť do zápasu (3:5). Takýto skrat si nemôžeme dovoliť v play off. Šťastie, že sme potom ešte strelili dva góly (3:7) a kontrolovali priebeh hry až do konca. Chcem poďakovať našim fanúšikom, ktorí nás prišli podporiť do Banskej Bystrice. Teraz nás čaká 3. štvrťfinálový zápas, na ktorý sa potrebujeme dobre pripraviť a ukončiť túto sériu na 3:0."