Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

MŠK MAYERSON Nové Zámky – Mimel Lučenec 4:12 (2:8)

Góly: 2., 40. R. Marík, 16., 23. Varga - 1. Čeřovský, 4., 10., 13., 29. Matheus Ferreira Ribeiro, 5., 11., 17. 24. Ricardo Camara Sobral Filho, 8. Brunovský, 21. Rafael Durval, 23. Grcič
ŽK: Kováč – Keszi, Meszároš
Diváci: 100
Rozhodovali: Bohun, Matula, Fischer

Stretnutie na južnom Slovensku malo jasného favorita a ten očakávania aj naplnil. Už v prvej minúte poslal Lučenec do vedenia Daniel Čeřovský, na čo zakrátko Richard Marík síce reagoval, avšak v prvom polčase Mimel dokázal prakticky rozhodnúť o troch bodoch. Svoje gólové schopnosti preukázali Brazílčania Matheus Ferreira Ribeiro, ktorý strelil hattrick za deväť minút, pomedzi to dával góly aj Ricardo Camara Sobral Filho, tomu sa tri zásahy podarilo vsietiť v rozmedzí dvanástich minút a to sa ešte prvom dejstve trafil aj Anton Brunovský. Varga znižoval na priebežných 2:8 z domáceho pohľadu. V druhom polčase Matheus aj Ricardo Camara pridali po jednom presnom zásahu a obaja odchádzali zo stretnutia so štyrmi gólmi, pričom Matheus sa v tomto ročníku raz trafil aj päťkrát v zápase, na konte mal i jeden hattrick. Ricardo zažil dve trojgólové stretnutia. Rafael Durval a Jakov Grcič vylepšili svoje kontá o jeden gól, Marík a Varga ďalšími dvomi zásahmi len upravili výhru Lučenca 12:4. Tá znamená, že Mimel je stále prvý bez straty bodu, po desiatich góloch ich má tridsať a takisto strelil už rovných sto gólov. Magickú hranicu dovŕšil zásah od Matheusa Ferreiru Riberia z 29. minúty. Novozámčania ostávajú predposlední.

Daniel Čeřovský (Mimel Lučenec): „Do Nových Zámkov sme cestovali ako líder ligy s cieľom získať tri body. Vedeli sme, že náš súper je zo spodku tabuľky, tak sme si povedali, že nemôžeme nič podceniť a že musíme začať koncentrovane od začiatku. Podarilo sa nám skórovať hneď v štrnástej sekunde, čo nám psychicky pomohlo. Celý prvý polčas sme to mali vo svojich rukách. Súper sa nevzdával a bojoval do konca, za čo mu patrí veľký obdiv. Nové Zámky sa snažili hrať futsal a nebránili len na vlastnej polovici.“