Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

Sponzori a partneri klubu

                                             

Všetci partneri klubu

❤️ Dobrovoľná finančná zbierka ❤️

Za pomoci našich sponzorov, partnerov, hráčov a veríme, že aj Vás futsalových fanúšikov sme sa rozhodli, že aj tento rok podporíme projekt, v ktorom by sme pomohli tým, ktorí to najviac potrebujú.
Zbierka pre Samka, ktorý na liečbu potrebuje nemalé finančné prostriedky začína prvým domácim zápasom 19.9.2019 a bude trvať až do 17.12.2019 ,kedy počas posledného zápasu tohto roku bude Samkovej mamine odovzdaný finančný dar.


Prispievať môžete na Samkov účet: 
IBAN: SK79 7500 0000 0040 2739 9048 alebo priamo v ŠH Arena počas domácich futsalových zápasov do pokladnice pri vstupe do haly.


?Samko sa narodil v septembri 2012 a o tri roky neskôr mu diagnostikovali detský autizmus. Odvtedy musí podstupovať množstvo vyšetrení, terapií, diét, užívať rôzne výživové doplnky a to všetko na zmiernenie príznakov.
Nič z toho žiaľ poisťovňa nehradí ?


?V roku 2020 by Samko mohol podstúpiť intenzívnu terapiu ABM (Anat Baniel Method), ktorá by mu mohla výrazne pomôcť uľahčiť život. Na Slovensku je to úplne neznáma metóda, preto musí vycestovať do zahraničia, čo stojí nemálo prostriedkov. Samkova rodina žije len z opatrovateľského príspevku a výživného. 
Ak môžete, prosíme Vás, pomôžte finančným príspevkom. 


Ďakujeme