Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

Sponzori a partneri klubu

                                             

Všetci partneri klubu

Wild Boys ´02 Bratislava – MIMEL Lučenec 2:3 (0:2)

góly: Marušinec, Vaktor – Marlon Da Silva Luciano, Emerson Junior De Lima, Matheus Ferreira Ribeiro
ŽK: Marušinec – Gustavo Henrique Steinwandter, Ricardo Camara Sobral Filho, Marlon Da Silva Luciano
ČK: A. Zdráhal
150 divákov

Milan Červenák, prezident klubu Wild Boys ´02 Bratislava: "V prvom zápase v roku 2019 nás čakal líder tabuľky, takmer -nezdolateľný- Mimel Lučenec, na ktorého to veľmi nevieme, resp. nevieme to na rozhodcov, ktorí nám naše vzájomné zápasy pískajú. Ani v tomto a ani výsledkovo sa ani včera žiadne prekvapenie neudialo.Vo vyrovnanom, remízovom zápase súper strelil o gól viac a preto vyhral. Našim chlapcom, až na pár individálnych chýb a miestami slabšiu koncentráciu a sústredenosť na hru nemám čo vyčítať, skôr naopak. K zápasu snáď len toľko. Ak tým "hore" nevadí, akým spôsobom sa tento šport robí a akým smerom sa uberá, bohužiaľ už dlhšiu dobu, je to na ich svedomí. Ja, a verím, že ani ďalší, ktorí futsal robíme z lásky k nemu, sa ale medzi hrobárov slovenského futsalu nepridám."


Marián Berky, Mimel Lučenec: "Po novom roku som očakával, že to bude trochu horšie, moje prognózy to potvrdili. Príčinou bola dlhšia prestávka , menej sa trénovalo, doplnenie kádra novými hráčmi a samozrejme z toho vyplývala nezohratosť. 
Do zápasu sme vstúpili vcelku dobre, boli tam náznaky príležitosti , niekoľko striel z väčšej vzdialenosti, ale dobre organizovaná defenzíva súpera nám neumožňovala si vypracovať vyložene šance a ak áno, tak sme stroskotali na brankárovi. Súper nám viac hrozil buď s brejkov, po našej strate lopty, alebo zo ŠHsi. Prvý gól sme vstrelili v presilovej hre 4 na 3. Druhý gól bol ten, ktorý nás ukľudnil v hektickom prvom polčase.
Do druhého polčasu sme vstúpili ľahostajní, bez toho že by sa mohlo niečo stať. Súper zvýšil aktivitu, my naopak sme nebehali a hrali to viac staticky a profesorsky. Až keď súper vyrovnal, tak sme zvýšili na aktivite a začali sme mať príležitosti, z ktorých sme vstrelili víťazný 3. gól. Wild boys okamžite začal hrať power-play, kde si vytvoril dve veľké šance, ale ich nedokázal premeniť. Sú aj takéto zápasy, pre nás je to výhražný prst a budeme sa musieť z toho poučiť. Chcem pochváliť výkonnostný progres mužstva Wild boys, výborná aktívna defenzíva, vzájomne zabezpečovanie a rýchly prechod do útoku. Takisto chcem poďakovať našim fanúšikom, ktorí nás prišli podporiť do Bratislavy."