Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Futsal Team Levice – MIMEL Lučenec  2:4 (2:2)

góly: Rakica, Suljič – Fehérvári 2, Ricardo Camara Sobral Filho
ŽK: Rakica, Chudý, Krén, Suljič, Bačík – Ricardo Camara Sobral Filho
300 divákov

Futsal Team Levice: "Favoritom stretnutia boli hostia. My sme však nenastupovali v porazeneckej nálade. Vedeli sme čo od súpera očakávať. V prvej časti hry sme boli súperovi viac ako vyrovnaným súperom. V druhom polčase hostia využili našu kratučkú nekoncentrovanosť a dvoma gólmi rozhodli o ich víťazstve. K víťazstvu im gratulujeme. Naši chlapci však ukázali, že vedia zahrať aj proti silnému súperovi."

Marián Berky, tréner Mimel Lučenec: "Do Levíc sme cestovali v nekompletnej zostave, ale s jasným cieľom vyhrať a mať krásne Vianoce. V prvom polčase sme začali veľmi dobre, vypracovali sme si množstvo príležitostí, ktoré sme trestuhodne zahadzovali. Súper sa zameral na dobrú defenzívu, z čoho potom vyrážal do rýchleho protiútoku. My sme nedôsledne riešili návrat späť, z čoho vyústil aj prvý inkasovaný gól na 1:2.  Miesto toho, aby sme v 10. minúte viedli 5:0 , tak polčas  nakoniec skončil 2:2. Hra nebola prvý polčas zlá, ale premieňanie šancí bolo úplne katastrofálne. Finálna realizácia bola z našej strany odfláknutá. Druhý polčas sme pokračovali v nepremieňaní šancí a skoro sa nám to vypomstilo, keď súper mal dve veľmi dobre príležitosti, chválabohu, že takisto ich nepremenil. Až  6 minút pred koncom prišla spása, keď po peknej kombinácii  A. Fehérvári strelil 2 góly v rýchlom slede a stav upravil na 2:4. Súper ešte hral power-play, ale tú sme veľmi dobre bránili a k ničomu sme ho nepustili. Cieľ - víťazstvo sa nám podaril splniť aj keď sme sa dosť vytrápili. Chcem poďakovať za korektný zápas hráčom z Levíc a za slušné povzbudzovanie fanúšikov. Veľké ďakujem patrí všetkým našim fanúšikom, ktorí nás prišli podporiť do Levíc.
Na záver by som chcel zaželať všetkým našim hráčom, realizačnému tímu a našim fantastickým fanúšikom a takisto našim sponzorom šťastné a veselé Vianoce# a šťastný nový rok plný zdravia, šťastia a pohody."