Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

Mimel Lučenec – Futsal Team Levice 8:3 (4:0)

Góly: 15., 22. Čeřovský, 3. Fehérvári, 7. Matheus Ferreira, 15. Ricardo Camara, 30. Brunovský, 37. Caio, 39. Petík – 22. Forgáč, 24. Rakica, 31. Krén
ŽK: Petík – Chudý
Diváci: 740
Rozhodovali: Fischer, Bublávek, Grom

Líder tabuľky pokračuje v stopercentnej bilancii, avšak v stretnutí s Levicami nepodal optimálny výkon. Tak zápas hodnotil aj hlavný tréner Marián Berky. Každopádne, Mimel otvoril skóre v tretej minúte, kedy sa trafil kapitán Attila Fehérvári. Krátko na to na neho nadviazal Matheus Fereira a do prestávky sa trafili aj Daniel Čeřovský s Ricardom Camarom. Napriek jasne vyzerajúcemu náskoku Levičania nezložili zbrane. Po zmene strán dokázali streliť góly aj oni. Filip Forgáč odpovedal v 22. minúte na druhý zásah slovenského reprezentanta Čeřovského. Kapitán Viliam Rakica zakrátko upravil na rozdiel troch gólov. Skóre síce zvýšil domáci Brunovský, no onedlho sa trafil i Andrej Krén. Lučencu sa druhýkrát v tejto sezóne stalo, že inkasoval tri góly v jednom stretnutí. Okrem Levičanov sa to podarilo aj hráčom Prievidze. Na konečných 8:3 upravili debutant Caio a Petík. Lučenec ostáva na prvom mieste tabuľky Varta Futsal ligy so ziskom 15 bodov a má skóre 55:9, najbližšie cestuje na palubovke MŠK Žilina. Futsal Team Levice ostáva na piatej priečke, kde má pri skóre 15:24 šesť bodov. Už v stredu hostí tím MIBA Banská Bystrica.

Marián Berky (tréner Mimel Lučenec): „Náš výkon bol veľmi slabý, chýbala tam emócia. Nevtiahli sme našich fanúšikov do zápasu. Myslím si, že sme nevedeli prekvapiť súpera, hrali sme profesorsky, veľa hráčov hralo individuálne, nebolo tam vidieť krásne akcie, ktoré by nadchli divákov. Súper bránil v bloku veľmi nízko a spoliehal sa na brejkové situácie, ktoré trikrát aj využil. Levice chcem pochváliť za výkon s mladými hráčmi. My sa potrebujeme poučiť z tohto zápasu a namotivovať sa na ďalšie stretnutie, aby sme v Žiline predviedli úplne iný výkon.“