Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

Sponzori a partneri klubu

                                             

Všetci partneri klubu

V prvom zápase tohtoročnej VARTA FUTSAL LIGY sme na domácej palubovke privítali bratislavskú PINEROLU, ktorá sa netají najvyššími ambíciami.

Oficiálne potvrdené z futsalového zväzu. Piatkový zápas 1. kola futsalovej Varta extraligy sme nakoniec vyhrali kontumačne!!!

Dôvod: Neoprávnený štart hráča hostí Petterson Bruno, ktorý mal trest za ČK a zákaz činností na 1 zápas.

Futsalová VARTA Extraliga 1. kolo

MIMEL Lučenec – ŠK PINEROLA Bratislava 1:3 (1:2)

MIMEL: Oberman – Klema, Fehérvári, Brunovský, Kuhajdík, Kočiš, Greško, Mazur, Ribeiro, Filho, Steinwandter, Luciano, Petík, Hricov.

ŠK PINEROLA: Herko/Brndiar - Rick, Bruno Moura Da Silva, Valdemir da Silva, De Souza, Kyjovský, Štrbák, Kozár, Halás, Hájek, Štefaňák, Dos Santos, Zaťovič.

Góly: 2. Filho – 15. Kyjovský, 20. Souza, 37. Rick. 

ŽK: 15. Filho, 16. a 19. Ribeiro – 25. Valdemir da Silva, 33. Rick, 36. Moura Da Silva, 9. a 33. De Souza, 38. Kozár, 16. Halás. 
ČK: 10. Ribeiro – 33. De Souza (obaja po druhej ŽK). Divákov: 750

tréner Marián BERKY:

"Vedeli sme aký súper príde, má najväčšie ambície ako my. Chceme sa opäť pobiť o titul, k tomu sme prispôsobili taktiku - dobré brániť a vychádzať do rýchlych protiútokov. Súper ukázal naozaj kvalitu. Ja osobne si myslím, že tento zápas bol remízový na obe strany. Ukázali sme divákom, že naozaj sa to mužstvo kreuje na playoff a na Ligu Majstrov. Zlomový bol ten tretí gól, zbytočne rýchlo sme rozohrali aut. Chceli sme ísť do powerplay kde by bolo možno ešte 1:2 a takto sme už museli streliť dva góly. V zápase boli pekná akcie, škoda tých naších šancí, keď sa neodrazilo od tyčky do vnútra a možno by ten zápas bol takou čerešničkou pre všetkých keby to bola remíza alebo výhra. Zhodnotil by som aj naše posily: Marlon ukázal divákom, že je platný, Robo Greško, ktorý potrebuje ešte nejakým spôsobom s nami trénovať a zohrať sa. Myslím si, že do playoff to dáme opäť nejakým spôsobom dokopy a Lučenec uvidí znova silné mužstvo."

Viac info o zápase nájdete na TU