Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

Sponzori a partneri klubu

                                             

Všetci partneri klubu

V 5. kole VARTA FUTSAL LIGY sme na domácej palubovke privítali "divochov" z Bratislavy. Tak ako v zápasoch LIGY MAJSROV sme museli zápas otáčať z nepriaznivého stavu. Podstatné oživenie a vietor do plachiet prinieslo nastúpenie na palubovku domáceho kapitána Attilu FEHÉRVÁRIHO, ktorý sa podielal na víťazstve domácich skvelou prihrávkou pri hre bez brankára. K tej sa odhodlal domáci tréner Marián BERKY za nerozhodného stavu 2:2 a jednoznačne chcel tento domáci zápas pred skvelou kulisou vyhrať. Pri hre bez brankára misky váh priklonil na našu stranu až nechytateľnou strelou domáci FERREIRA, ktorý vymietol pavučinu skvele chytajúcemu KUŠNÍROVI. Za zmienku určite stojí aj gól nášho gólmana OBERMANA, ktorý zalepil strelu už spomínaného KUŠNÍRA a s veľkým prehľadom a kľudom skóroval z vlastnej "šestky" strelou cez celé ihrisko.

Richard OBERMAN (brankár a strelec vyrovnávajúceho gólu na 2:2): V 5.kole sme nastúpili proti mladému týmu aj so skúsenými hráčmi, zápas začal ako sa očakávalo hostia bránili a snažili sa hrať na rýchle brejky, mi sme búšili do súpera no skore sa menilo dva krát na opačnej strane, tešít nás môže to že sme dva krát dokázali vyrovnať stav hneď po inkasovanom góle. V závere sme pretavili náš tlak až v početnej výhode bez brankára a v ťažkom zápase sme  zaslúžene vyhrali a pripísali si 3 body do tabuľky.

tréner Marián BERKY: Vedel som, že buď budeme hrať veľmi dobre alebo PRIEMER, po krásnom predchadzajúcom ťažkom týždni, keď sme hrali v UEFA CUPe proti silným tímom. Prepnúť hneď na našu ligu bolo veľmi ťažké, súper bol huževnatý, dobre zónovo bránil a vyrážal do rýchlych brejkov. Opäť sa ukázala naša vnútorna sila, keď sme prehrávali dvakrát a podarilo sa nám nakoniec otočit a tak vyhrať zápas. Myslím si, že sme boli lepší a zaslúžene sme vyhrali. Mali sme veľké množstvo šancí, ktoré sa nám nepodarilo premeniť. Škoda zbytočných chýb po ktorých sme inkasovali 2 góly. Za stavu 2:2 sme išli hrať power play, aby sme vyhrali a po peknej akcii sme strelili 3. gól, ktorý nakoniec bol víťazny. Chcem poďakovať všetkým naším hráčov za bojovnosť a naším fanúšikom, ktorí nám opäť vytvorili neskutočnú kulisu a súperovi za korektnú hru.

MIMEL LUČENEC - Wild Boys '02 Bratislava 3:2 (1:1)

Góly: FERREIRA, Greško, Oberman - Chamilla, Javnický

ŽK: A. Zdráhal, Matejov, Javnický, Šporánek

670 divákov