Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

Sponzori a partneri klubu

                                             

Všetci partneri klubu

pondelok, 22 november 2021
20:00 PINEROLA 1994 FUTSAL ACADEMY 3 : 5 1:2 4FSC, O.Z. FTVŠ Bratislava , Bratislava
20:00 FTVŠ Bratislava , Bratislava
nedeľa, 21 november 2021
16:00 Mimel Lučenec 7 : 1 3:1 TNF PRIEVIDZA ŠH ARENA , Lučenec
16:00 ŠH ARENA , Lučenec
sobota, 20 november 2021
17:30 ŠK Makroteam Žilina 1 : 4 0:1 PINEROLA 1994 FUTSAL ACADEMY ŠH Rosinky , Žilina
17:30 ŠH Rosinky , Žilina
piatok, 19 november 2021
20:30 4FSC, O.Z. 0 : 4 0:0 MŠK MAYERSON NOVÉ ZÁMKY FTVŠ Bratislava , Bratislava
20:30 FTVŠ Bratislava , Bratislava
utorok, 16 november 2021
20:00 Futsal Team KOMÁRNO 4 : 5 1:3 MIBA Banská Bystrica Športová hala Komárno , Komárno
20:00 Športová hala Komárno , Komárno
piatok, 12 november 2021
19:15 ŠK Makroteam Žilina 2 : 12 0:8 Podpor pohyb KOŠICE ŠH Rosinky , Žilina
19:15 ŠH Rosinky , Žilina
štvrtok, 11 november 2021
20:00 MŠK MAYERSON NOVÉ ZÁMKY 1 : 13 0:7 Mimel Lučenec Športová hala Milénium , Nové Zámky
20:00 Športová hala Milénium , Nové Zámky
19:30 Futsal Team Levice 4 : 3 0:2 TNF PRIEVIDZA Športová hala Levice , Levice
19:30 Športová hala Levice , Levice
piatok, 5 november 2021
20:15 TNF PRIEVIDZA - : - MIBA Banská Bystrica CITY Aréna , Prievidza
20:15 CITY Aréna , Prievidza
20:00 MŠK MAYERSON NOVÉ ZÁMKY 2 : 2 0:1 Futsal Team Levice Športová hala Milénium , Nové Zámky
20:00 Športová hala Milénium , Nové Zámky
sobota, 30 október 2021
17:00 Mimel Lučenec - : - SF BENFICA LISABON ŠH ARENA , Lučenec
17:00 ŠH ARENA , Lučenec
14:30 FP Halle-Gooik - : - MFK Sinara Ekaterinburg ŠH ARÉNA Lučenec , Halle Gooik
14:30 ŠH ARÉNA Lučenec , Halle Gooik
piatok, 29 október 2021
20:30 PINEROLA 1994 FUTSAL ACADEMY 4 : 1 3:1 Futsal Team KOMÁRNO FTVŠ Bratislava , Bratislava
20:30 FTVŠ Bratislava , Bratislava
20:00 MIBA Banská Bystrica 5 : 1 3:0 MŠK MAYERSON NOVÉ ZÁMKY Štadión Štiavničky , Banská Bystrica
20:00 Štadión Štiavničky , Banská Bystrica
20:00 Podpor pohyb KOŠICE 10 : 0 7:0 4FSC, O.Z. Angels Aréna Košice , Košice
20:00 Angels Aréna Košice , Košice
štvrtok, 28 október 2021
18:00 Mimel Lučenec - : - FP Halle-Gooik ŠH ARENA , Lučenec
18:00 ŠH ARENA , Lučenec
15:30 MFK Sinara Ekaterinburg - : - SF BENFICA LISABON ŠH ARÉNA Lučenec , Jekaterinburg
15:30 ŠH ARÉNA Lučenec , Jekaterinburg
streda, 27 október 2021
18:00 Mimel Lučenec - : - MFK Sinara Ekaterinburg ŠH ARENA , Lučenec
18:00 ŠH ARENA , Lučenec
15:30 SF BENFICA LISABON - : - FP Halle-Gooik ŠH ARÉNA Lučenec , Lisabon
15:30 ŠH ARÉNA Lučenec , Lisabon
piatok, 22 október 2021
20:30 4FSC, O.Z. 2 : 2 1:0 Futsal Team Levice FTVŠ Bratislava , Bratislava
20:30 FTVŠ Bratislava , Bratislava