Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

Sponzori a partneri klubu

                                             

Všetci partneri klubu

ŠK Makroteam Žilina - MIMEL Lučenec 5:8 (4:4), stav série 0:2

góly: Jose Wellington Matias Torres 3, Lucian Ferreira Da Silva, Aderson Ricardo De Souza Filho – Marlon Da Silva Luciano, Matheus Ferreira Ribeiro, Lucas Matheus Dos Santos Alves po 2, Serbin
ŽK: Lucian Ferreira Da Silva, Krištofík – Serbin, Marlon Da Silva Luciano, Lucas Matheus Dos Santos Alves
300 divákov

ŠK Makroteam Žilina: "Zápas sme začali zle, keď sme hneď v prvej minúte inkasovali po defenzívnej chybe, na ktorú sme pred zápasom zvlášť upozorňovali. Opäť sa hralo vo vysokom tempe, obojstranne agresívne. V 13. min. prišla naša skvelá chvíľka, tri góly v sieti súpera a v tejto chvíli sme boli správne "naštartovaní". Následne však zohrala veľkú úlohu taktická nedisciplinovanosť, počas ktorej sme sa zbytočne chceli naháňať za ďalším gólom, zbytočný pressing, prepadnutie v defenzíve a inkasované dva góly. Hoci sme sa ešte raz ujali vedenia, do kabín sa odchádzalo s vyrovnaným skóre a v kabíne sme museli vysloviť nespokojnosť. Do druhého polčasu sme mali ideálny nástup a opäť sme získali vedenie. V tejto fáze sme hrali dobre, súpera sme držali na dištanc, niekoľko šancí na skórovanie zostalo žiaľ opäť nevyužitých. V polovici druhého polčasu sa potvrdilo staré známe "nedáš - dostaneš". Efektivita hostí bola opäť vysoká, podobne ako v Lučenci využili takmer všetky nami ponúknuté príležitosti. Ďalší obrat v skóre tentokrát na stranu hostí nás donútil ísť do power play. Po našej nevyužitej šanci na vyrovnanie prišiel inkasovaný gól do prázdnej brány a bolo rozhodnuté. O týždeň v Lučenci musíme byť konečne absolútne efektívni v koncovke, aby sme semifinálovú sériu predĺžili. Práve tento parameter rozhodol oba semifinálové duely v prospech Lučenca... Nevešiame hlavy, urobíme všetko pre to, aby sme ešte Lučenec privítali v Žiline."

Marián Berky, tréner Mimel Lučenec: "2.zapas semifinále bol ako na hojdačke. Obe mužstva podali kvalitné výkony, diváci museli byť spokojní. Náš vstup bol do zápasu vydarený, hneď po peknej akcii sme vstrelili gól. Škoda ďalších nevyužitých šancí mohlo to byť pre nás veselšie. Priebeh zápasu bol ako na hojdačke. Prehrávali sme zrazu 3:1 , potom sa nám podarilo vyrovnať na 3:3, následne sme inkasovali zbytočne gól na 4:3 . Ešte šťastie,že sa nám podarilo vyrovnať na 4:4 polčas. Do druhého polčasu sme si povedali, že sa budeme vyvarovať zbytočných chýb, ale realita bola iná. Opäť sme umožnili súperovi vstreliť gól (5:4). Súper hrozil prevažne rýchlymi brejkami ktoré dokázal efektívne využiť. My sme sa snažili vyrovnať stav na 5:5, čo sa nám podarilo a zároveň aj streliť vedúci gól na 5:6 . Super si zobral timeaut a po ňom začali hrať Power play. Našou snahou bolo neinkasovanie gólu, kde hráči dobre bránili a dokonca ešte vstrelili 2 góly a stav upravili na 5:8. Chcem poďakovať všetkým našim hráčom za prístup.Touto cestou chceme pozvať všetkých fanúšikov na tretí semifinálový zápas, ktorý bude v piatok 5.4. o 19h."