Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

Sponzori a partneri klubu

                                             

Všetci partneri klubu

Rehab Klinik Baraberi Bratislava – MIMEL Lučenec 1:18 (0:10)

góly: Lisák – Matheus Ferreira Ribeiro 5, Ricardo Camara Sobral Filho, Marlon Da Silva Luciano po 4, A. Hricov 2, Kočiš, Gustavo Henrique Steinwandter, Fehérvári
ŽK: Gajdošík (Baabéri)
50 divákov


Peter Kafún, tréner Rehab Klinik Baraberi: 
"Vedeli sme, že nás čaká extremne náročný zapas s lídrom tabuľky z Lučenca a účastníkom tohoročnej edicie futsalovej Ligy majstrov. Moji zverenci, pristúpili k zápasu s prílišným rešpektom, a to sa odzrkadľovalo hneď od začiatku. Bojazlivý výkon, slabý pohyb, veľa nepresných prihrávok, individuálne chyby a nedodržiavanie predzápasových pokynov, priniesli zahanbujúcu prehru. Moje sklamanie je veľké... Lučenec predvádzal oku lahodiaci futsal s množstvom krásnych akcii."

Marián Berky, tréner Mimel Lučenec:
 "Dnešný zápas bol pre nas povinnosť vyhrať . Vedeli sme ,že takéto zápasy prvý s posledným sú nevyspytateľne , super nemal čo stratiť  preto som apeloval, aby hráči pristúpili k zápasu zodpovedne.  Vysledok 1:18 ukazuje , že hraci moje slová  zobrali vážne.Baraberi   hrali veľmi ustráchane a preto je aj taký výsledok. Hneď v 1min. sme strelili gól a v daľšej 2 gól , čo súpera ihneď uzemnilo.Do polčasu sme ešte pridali 8gólov po krásnych akciàch. 2.polčas sme nepoľavili v tempe a stále sme hrali aktívne a pridali ďaľších 8gólov . Do zàpasu sa zapojili všetci 12hràči."